W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Akceptuję

FAQ

Znajdź odpowiedź na najczęsciej zadawane do nas pytania.

Jak przygotować się do wizyty?

Do odwiedzin nie musisz specjalnie się przygotowywać. Aby jednak doświadczenia były jak najlepsze, zalecamy bycie wypoczętym i wyspanym.

Co mnie czeka w Virtual Arenie?

W naszym salonie czekają na ciebie różnorodne gry zarówno dla jednej osoby, jak i dla trybu multiplayer. Biblioteka obejmuje tytuły edukacyjne, strzelanki, symulatory i wiele więcej! Ciągle poszerzamy listę dostępnych gier. Dzięki temu rozrywkę znajdą u nas dzieci, młodzież i dorośli! Nasz personel zadba o to, aby doświadczenie wirtualnej rzeczywistości było świetnym doświadczeniem!

Czy mogę nosić okulary korekcyjne podczas korzystania z gogli VR?

Gogle VR można zakładać na okulary korekcyjne. Jeśli jednak czujesz, że możesz odczuwać dyskomfort z tego powodu, zalecamy założenie soczewek.

Czy do mojej dyspozycji jest szatnia i natrysk?

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy szatnie wyposażone w zamykane szafki, dzięki którym możesz poczuć się bezpiecznie i w pełni oddać się rozrywce. W pomieszczeniach znajduje się również natrysk oraz… SUCHA SAUNA (dla ♂ i ♀), z której można skorzystać po udanej rozgrywce. Nie bój się zmęczyć! Nie bój się zrelaksować!

Czy będę miał gdzie zaparkować?

Do dyspozycji naszych gości jest dużo miejsc parkingowych.

Ktoś korzystał ze sprzętu przede mną. Czy jest on dezynfekowany?

Ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby naszym gościom zapewnić bezpieczeństwo, po każdej rozgrywce sprzęt jest dezynfekowany. Na terenie obiektu znajdziesz również płyn do dezynfekcji rąk, a obsługa salonu zakłada maseczki. Spełniamy wszelkie wymogi sanitarne. Możesz być pewny, że w dobie COVID-19 zapewniamy bezpieczną rozrywkę.

Czy rodzina i przyjaciele mogą oglądać moją rozgrywkę?

Oczywiście! Przy stanowiskach VR umieściliśmy 42” telewizory, na których można podglądać twoje zmagania w wirtualnym świecie!

Czy na miejscu dostanę coś do jedzenia i picia?

Tak! Czeka tu na ciebie w pełni wyposażony bar z przekąskami, napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Na teren obiektu można również zamówić pizzę i inne posiłki!

Czy korzystanie z VR jest bezpieczne?

Nie martw się! Z nami głową muru nie przebijesz! Jeśli będziesz wychodzić poza bezpieczny obszar, w grze zostanie wam wyświetlona tak zwana wirtualna ściana. Na stanowisku nie ma żadnych obiektów, z którymi można się zderzyć. Ryzyko jakichkolwiek wypadków jest więc minimalne.

Czy jeśli mam epilepsję lub chorobę lokomocyjną mogę korzystać z VR?

Tytuły gier dobiera nasza doświadczona obsługa tak, aby wyprawa w wirtualnym świecie była przyjemna. Jeśli masz jedną z wymienionych chorób, poinformuj o tym personel, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia dolegliwości. Jeśli jednak pojawią się nieprzyjemne odczucia, zamknij oczy, weź oddech, a zrobimy chwilę przerwy i zmienimy grę.

Jakie akceptujecie formy płatności?

Na terenie obiektu można płacić gotówką, kartą lub BLIK-iem.

Ile wcześniej przed zarezerwowaną godziną przyjść do Virtual Areny?

Zalecamy przybycie 10 minut przed planowaną rozgrywką.