W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Akceptuję

Chcesz wiedzieć w co u nas możesz zagrać?

Oto lista gier/aplikacji dostępnych w Virtual Arena!

Beat Saber

Nasza Recenzja: Niekwestionowany faworyt jeżeli chodzi o gry na VR! Mega wciągająca gra, w której wcielasz się w muzycznego Jedi i przecinasz klocki w rytm muzyki! Obowiązkowo trzeba spróbować! Posiadamy tryb Multiplayer. Bardzo duża dawka ruchu!

Nasza Ocena: 10/10

Poziom trudności: każdy poziom zaawanowania, (nie wywołuje nudności itp.)

Pistol Whip

Nasza Recenzja: O kurde! Tak powiedział @Piotrek z Virtual Areny jak zaczął testować tę grę! Dostał skurczu w nodze ale miał uśmiech od ucha do ucha 😀 Ta gra to chyba faworyt jeżeli chodzi o VR! Muzyczna gra w której jesteś jak John Wick lub Neo z Matrixa który wali do wrogów z broni w rytm muzyki! Koniecznie musisz spróbować!

Nasza Ocena: 11/10

Poziom trudności: gra na każdy poziom umiejętności (brak poruszania ale ruchu jest od groma!)

SuperHot

Nasza Recenzja: Polska produkcja. Bardzo wciągająca gra w której łatwo się wczuć i zanurzyć w wirtualnym świecie. Akcja w pełni 360 stopniach! mnóstwo przeciwników! bullet time i duża ilość poziomów!

Nasza Ocena: 8/10 (w razie przegranej cofa o 3 poziomy, dużo osób ma na początku problemy z celnym rzucaniem przedmiotami)

Poziom trudności: każdy poziom zaawansowania, im dalej tym trudniej! (nie wywołuje nudności itp.)

Google Street View VR

Nasza Recenzja: Rewelacyjna aplikacja, w której możesz przemieszczać się po całym świecie widoku 360 stopni! Przejdź się po Wall Street, odwiedź Brazylię albo wpadnij zobaczyć Pałac Kultury i nauki. Chcesz zobaczyć jak mieszka sąsiad? Nie ma problemu. Jeżeli dotarł tam samochód Google to ty też tam dotrzesz!

Nasza Ocena: 9/10 (w miarę trudne sterowanie / nie do końca intuicyjne)

Poziom trudności: każdy poziom zaawansowania (nie wywołuje nudności itp.)

Half-Life: Alyx

Nasza Recenzja: Jeżeli nie znasz Hal-Life to najwyższy czas to zmienić! Ta gra to rewelacja! Najbardziej zaawansowana gra na VR. Najlepsza grafika! praktycznie każdy przedmiot w grze jest interaktywny. Potrzeba przyjść i na spokojnie poznać realizm tej gry, który niesamowicie wciąga!

Nasza Ocena: 11/10

Poziom trudności: gra bardziej zaawansowana (sterowanie, przemieszczanie się, możliwe użycie bieżni KAT-VR)

Arizona Sunshine

Nasza Recenzja: Jeżeli chciałeś znaleźć się w świecie The Walking Dead i postrzelać do Zombiaków to Arizona Sunshine jest idealnym wyborem! Znajduj bronie, strzelaj, przeładuj i strzelaj dalej! Wypełniaj misje, lub włącz tryb przetrwania. Super zabawa gwarantowana!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: gra średnio zaawansowana (przemieszczanie się: płynne lub teleportacja, możliwe użycie bieżni KAT-VR)

Boneworks

Nasza Recenzja: W sumie to nie wiemy co mamy powiedzieć bo nie udało nam się jeszcze odkryć całkowicie tej gry i jej niewątpliwie dużego potencjału. A to za sprawą tego, że trzeba najpierw przejść Single Player. Może to właśnie Ty powiesz wszytskim czy ta gra to KOT czy SZROT?

Nasza Ocena: –

Poziom trudności: gra bardzo zaawansowana (przemieszczanie się: płynne lub teleportacja, możliwe użycie bieżni KAT-VR)

Creed: Rise to Glory VR

Nasza Recenzja: Stać się Rockym Balboa z kultowego już filmu to chyba spoko sprawa? Szczególnie że można komuś obić face’a bez konsekwencji. Powiemy Wam tak. Mega wczuta, emocje i wysiłek 😀 Poruszanie mogłoby być trochę lepiej zrobione ale generalnie bardo nam się podoba! Mamy też tryb multiplayer na 2 stanowiska!

Nasza Ocena: 7/10

Poziom trudności: gra średnio zaawansowana (przemieszczanie się: płynne, możliwe użycie bieżni KAT-VR)

Doom VFR

Nasza Recenzja: Stary dobry Doom to jest to. Ale ten na VR jest sztosem! Ta gra jest super! Bardzo dobra grafika! Jeżeli lubisz liniową przygodówkę z rozwalaniem niezliczonych hord potworów to coś dla Ciebie!  Gra, którą na prawdę warto sprawdzić!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: gra średnio zaawansowana (przemieszczanie się za pomocą teleportu)

Dream Coaster VR

Nasza Recenzja: Tu chyba nie trzeba za dużo nic mówić… Wsiadasz, zapinasz pasy, zakładasz Headset i jazda! Duże emocje gwarantowane! Mogła by być lepsza grafika i więcej torów ale przy takiej jeździe zapominasz o tym zupełnie!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności  (gra może wywoływać nudności i kiepskie samopoczucie u osób z chorobą lokomocyjną lub lękiem wysokości) *tym osobom na pewno nie polecamy.

Drone Hunter VR

Nasza Recenzja: Niby prosta gierka. Parę różnych trybów, ale można przy niej spędzić trochę czasu. Strzelanie do dronów, unikanie pocisków, szukanie sposobów na rozwalenie bosów. Tak w skrócie można opisać tę grę. Fajna dla młodszych graczy!

Nasza Ocena: 6,5/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności

Elven Assassin

Nasza Recenzja: Od daty premiery tej gry na VR minęło już trochę czasu, ale dalej daje dużo frajdy i zakwasów na rękach w następnym dniu.  To gra typu DOTA w której wcielamy się w rolę łucznika który broni fortyfikacji przed nadchodzącymi falami potworów. Fajna dla wszystkich graczy!

Nasza Ocena: 7/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności (Brak poruszania, można się teleportować w różne miejsca)

Dash Dash World

Nasza Recenzja: Na razie nasza jedyna propozycja jeżeli chodzi o wyścigi. Ta gra to jest dynamiczna, wciąga od momentu startu. Cały czas coś się dzieje! Można driftować, latać nad niektórymi przeszkodami, oraz samemu zastawiać pułapki na innych graczy! Fajna zabawa!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności  (gra może wywoływać nudności i kiepskie samopoczucie u osób z chorobą lokomocyjną) *tym osobom na pewno nie polecamy.

Killing Floor

Nasza Recenzja: Podobnie jak w Arizona Sunshine, jeżeli  chciałeś znaleźć się w świecie The Walking Dead i postrzelać do Zombiaków to Killing Floor jest idealnym wyborem! Znajduj bronie, strzelaj, przeładuj i strzelaj dalej! Wypełniaj misje, lub włącz tryb przetrwania. Super zabawa gwarantowana! Killing Floor – czy Arizona Sunshine – która gra jest lepsza? Sam zdecyduj!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: gra średnio zaawansowana (przemieszczanie się: płynne lub teleportacja, możliwe użycie bieżni KAT-VR)

The Lab VR

 

Lightblade VR

Nasza Recenzja: Prosta gierka. Uproszczony symulator Jedi. Odbijanie pocisków, machanie mieczem świetlnym. Tak w skrócie można opisać tę grę. Spoko raczej dla fanów Gwiezdnych Wojen i dla młodszych graczy!

Nasza Ocena: 5/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności

Loco Dojo VR

Nasza Recenzja: Wygląda dziecinnie ale i dorośli super się bawią! O co w tym chodzi? To mnóstwo mini gier w jednej grze. Wchodzimy, kręcimy kołem jak w kole fortuny i losujemy zadanie. Każde jest inne, Każde wymaga od nas czegoś innego. Fajna dla wszystkich graczy!

Nasza Ocena: 8/10

Poziom trudności: każdy poziom trudności (Brak poruszania)

OhShape

Nasza Recenzja: Niekwestionowany faworyt jeżeli chodzi o gry taneczne VR! Jeżeli znasz Just Dance z Kinecta to już na wejściu pokochasz tę grę! Mega wciągająca, dobrze dopracowana gra. Mnóstwo ruchu i ogrom zabawy! Obowiązkowo trzeba spróbować!

Nasza Ocena: 10/10

Poziom trudności: każdy poziom zaawanowania, (nie wywołuje nudności itp.)

Pavlov VR

Nasza Recenzja: Grałeś kiedyś w Counter Strike (popularnego CS-a?). No dobra. To teraz wyobraź sobie że grasz z pozycji 1 osoby, masz mnóstwo broni do wyboru, musisz na prawdę wycelować w przeciwnika, oddać bardzo realne strzały, przeładować i biegać tak żebyś nie dostał. W sumie to po co sobie wyobrażać? Po prostu sprawdź Pavlova w Virtual Arena!

Nasza Ocena: 8/10 (mogła by być lepsza grafika)

Poziom trudności: gra zaawansowana (przemieszczanie się: płynne, możliwe użycie bieżni KAT-VR) *może wywoływać nudności

Plank not included

Poker Stars VR

Racket: Nx

Raw Data

Rec Room

Richie’s Plank Experience

Rift Coaster HD REMASTERED

Santa Simulator VR

Serious Sam 3 VR

Serious Sam VR Fusion 2017

Serious Sam VR The First Encounter

Serious Sam VR The Second Encounter

Serious Sam VR The Last Hope

 

theBlue

VRChat

Zero Caliber VR

QUiVR

Angry Birds VR