W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Akceptuję

CZYM JEST VR ?

VR (ang. Virtual Reality) to w skrócie rzecz biorąc przedstawienie wirtualnego świata w taki sposób, że widziane w nim obiekty sprawiają wrażenie fizycznej, przestrzennej obecności. Jeśli założymy na głowę gogle wirtualnej rzeczywistości oraz słuchawki – dwa najważniejsze nasze zmysły poznawcze będą odcięte od bodźców świata zewnętrznego. Możemy mieć pewność, że żaden zewnętrzny bodziec nie będzie mógł nas rozproszyć Jeśli tak będzie – doznamy tzw. immersji, czyli pełnego zanurzenia się zmysłów człowieka w świecie wirtualnym.

Za sprawą aplikacji 360 i filmów VR możemy przebywać w różnych światach. Co najważniejsze, większość doświadczeń VR pozwala przebywać w miejscach, które nie są dostępne dla przeciętnego śmiertelnika. Możemy wcielać się w dowolne postaci czy uprawiać praktycznie dowolny rodzaj aktywności. Ograniczają nas wyłącznie możliwości aplikacji VR

 

 

JAK WYGLĄDA PIERWSZA WIZYTA?

1. PRZEWODNIK

Od początku, kiedy pojawisz się w Virtual Arena, cały czas masz do dyspozycji naszego przewodnika. Wytłumaczy Ci jak korzystać ze sprzętu, opowie o zasadach i oczywiście dobierze odpowiednią grę / aplikację. Wszystko po to żeby każdy świetnie się bawił! W każdej chwili możesz poprosić go o pomoc.

3. STOPNIOWO WEJDZIESZ DO ŚWIATA VR

Z naszym wirtualnym asystentem i pomocą przewodnika szybko nauczysz się obsługiwać kontrolery i poruszać w świecie VR!

5. W GRUPIE RAŹNIEJ!
Jeśli jesteście w grupie, możecie zagrać razem. Jeżeli nie, to następnym razem przyjdź z większą ekipą! Wiele gier posiada możliwość rywalizacji w trybie multiplayer. Sprawdź kto z Was jest muzycznym mistrzem Jedi w Beat Saber!

2. KOSULTACJA Z PRZEWODNIKIEM

Stopniowo wejdziesz do świata VR. Wraz z przewodnikiem wybierzesz grę / aplikację która Cię zainteresuje. Poznasz możliwości tej technologii i przyzwyczaisz się do nowego otoczenia. Zaraz zaczniesz swoją przygodę!

4. JESTEŚ GOTOWY
Czujesz się już pewnie? Wejdź w interakcję z wirtualnym światem i poczuj nieograniczone możliwości jakie daje Ci Wirtualna Rzeczywistość! Zostań superbohaterem, nurkuj w głębinach oceanu, rysuj w 3D, odwiedź każdy zakątek świata, albo boksuj się na ringu z Rocky’m Balboa!Chcesz zmierzyć się ze swoimi lękami? Możesz przejechać się rollercoasterem lub stanąć na dachu wieżowca. EMOCJE GWARANTOWANE 😀U nas możesz być kim chcesz i robić co chcesz! .Chcesz zmienić grę? Nie ma problemu! Wystarczy dać znać. Pamiętaj że nasz przewodnik cały czas czuwa nad przebiegiem Twojej sesji.
6. ODPOCZYNEK
Jeżeli poczujesz nagłe zmęczenie z ilości dostarczonych wrażeń, mamy dla Ciebie świetnie wyposażony Chill / Gaming room z zimnymi napojami i przekąskami. Rozsiądź się wygodnie w naszych ogromnych pufach!