W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Akceptuję

Stanowiska VR (VR BOX)

Szukasz niecodziennej rozrywki? Znajdziesz ją w Virtual Arenie! Czekają tu na ciebie w pełni wyposażone, komfortowe stanowiska do odkrywania wirtualnej rzeczywistości. Narzędzia takie jak gogle VR Primax 8K+ sprawią, że zanurzysz się w świecie virtual reality i zapewnią niezapomniane doznania. Najnowsze technologie chcą być przez ciebie odkryte! Dzięki nim odległe światy będą na wyciągnięcie twojej ręki.

VR BOX to specjalne pomieszczenie w którym możesz wejść do wirtualnego świata sam, z rodziną, przyjaciółmi i z kimkolwiek zechcesz.

Wynajmij na tyle ile chcesz!  Wynajmujesz stanowisko na określony czas. Jeżeli chcesz podzielić czas rozgrywki z osobą towarzyszącą to nie ma problemu! Po prostu będziecie się zamieniać a koszty się rozdzielą

Posiadamy 2 stanowiska VR BOX

Rekomendujemy do 2 osób na stanowisko. Jeżeli jesteś w 4 osoby+ rekomendujemy 2 stanowiska jednocześnie.

 

Wskocz do gry na bieżni KAT-VR! (KAT-VR BOX)

Przygotuj się na nowy wymiar rozgrywki z naszymi bieżniami KAT-VR. To nowoczesny rodzaj eksploracji wirtualnego świata dla wymagających. Zobacz. Usłysz. A przede wszystkim POCZUJ. Bieżnia KAT-VR pozwoli ci całkowicie zanurzyć się w rozgrywce i sprawi, że każdy twój krok będzie miał znaczenie. Te zupełnie nowe doznania możliwe są dzięki pełnej adaptacji urządzenia z twoim ciałem i mapowaniu ruchu stóp. Teraz przemierzysz każdą krainę, przeskoczysz każdą przeszkodę i dogonisz każdego przeciwnika. A to wszystko po wejściu do naszego salonu VR!

Bieżnia KAT-VR BOX to VR BOX  z dodatkiem niesamowitej bieżni, która służy za kontroler ruchu odwzorowujący Twoje ruchy w wirtualnej rzeczywistości!

Bieżnia wykorzystywana jest w bardziej zaawansowanych grach ruchowych, w których np. wcielasz się w rolę komandosa z bronią i na prawdę możesz biegać z bronią! Wynajmij na tyle ile chcesz!  Wynajmujesz stanowisko na określony czas. Jeżeli chcesz podzielić czas rozgrywki z osobą towarzyszącą to nie ma problemu! Po prostu będziecie się zamieniać a koszty się rozdzielą

Posiadamy 1 stanowisko KAT-VR BOX

Rekomendujemy do 2 osób na stanowisko.

 

 

X-BoX Gaming Spot | Strefa konsol | Gaming room

Od teraz nie potrzebujesz konsoli, aby wymiatać w Fifę czy w Call of Duty! Wpadnij do nas, rozsiądź się wygodnie na pufach i wypróbuj Strefę Konsol. Znajdziesz tu najnowsze dwa w pełni gotowe do gry X-BOX SERIES X wraz z najnowszymi grami. Od zawsze chciałeś przejść God of War? Słyszałeś, że Bloodborne rządzi? A może widziałeś gameplay’e Spidermana? Od dzisiaj możesz mieć X-Boxa, a pozostałe tytuły ograć na naszym sprzęcie! W końcu samo się nie przejdzie!

X-BOX GAMING SPOT to nic innego jak stanowisko prawdziwego gracza. Zasiądź w naszym Gaming Roomie i zagraj na najnowszych X-BOX Series X.

Każde stanowisko wyposażone Jest w: Telewizor LG NanoCell ze złączem HDMI 2.1 i odświeżaniem 120 Hz, Xbox Series X z kontrolerem, superszybki internet  światłowodowy, wygodną pufę i stolik na napój i przekąski z naszego baru!

Wynajmujesz 1 miejsce.

Posiadamy 4 X-Box Gaming Spoty.

Chillout Zone

Po wysokiej dawce niezapomnianych wrażeń każdemu przyda się prawdziwa chwila wytchnienia. Znajdziesz ją także w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości. To tutaj możecie na spokojnie omówić strategie, poświętować zwycięstwo czy po prostu złapać oddech po kolejnym meczu. Strefa chilloutu to dobry pomysł, aby ostudzić emocje towarzyszące rozgrywkom i na nowo rozpocząć ulubiony cykl każdego gracza znany jako ZOP: Zagraj – Odpocznij – Powtórz.

E-sport 

Nie musisz już myśleć, jak uzbierać kasę na topowy sprzęt gamingowy. Nie musisz też prosić siostry ani dziewczyny, by nie korzystały z Wi-fi, by uniknąć wipe’ów. Właśnie znalazłeś miejsce, w którym sam ustalasz zasady gry. Strefa e-sportu to świątynia każdego gracza. Zorganizuj tu turniej / posiadówę w FIFE, CoD lub w cokolwiek chcesz na najnowszych X-BOX SERIES X przygotowanych do rywalizacji. Każde stanowisko  wyposażone jest w superszybki internet światłowodowy, wygodną pufę i stolik pod ulubiony napój. Graj i zdobywaj trofea.  Po prostu graj, a świetne warunki i klimat zrobią za ciebie całą resztę.

 

Nie czekaj i odwiedź
Virtual Arena!

Zarezerwuj