W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Akceptuję

WIRTUALNA SZKOŁA

Cyfrowe pokolenie stawia nauczycieli przed nowymi wyzwaniami. Do uczniów najłatwiej dotrzeć w rzeczywistości, którą znają, używając narzędzi, które do nich przemawiają, mówiąc językiem, który należy do nich. Z technologią VR zorganizujesz warsztaty dla dzieci, młodzieży i studentów warszawskich uczelni. Skuteczne, efektywne warsztaty. Przekazujemy w ręce nauczycieli oraz wykładowców platformę do angażowania i nauczania.

W Virtual Arenie twoi podopieczni mogą zwiedzać starożytne piramidy, podglądać zwierzęta w dzikich zaroślach, uczyć się historii, przenosząc w czasy ognia i miecza, a nawet zapytać cesarza Quo Vadis? Wirtualna rzeczywistość nie ma ograniczeń! VR

 

NOWOCZESNA WYCIECZKA SZKOLNA W SALONIE VR

Często najciekawszą częścią wycieczek szkolnych dla licealistów okazuje się etap jazdy autokarem. Nie pozwól na to! Nowoczesna edukacja sprawi, że jęki niezadowolenia z powodu dotarcia na miejsce zamienisz w gwar ekscytacji. VR to nowa metoda dydaktyczna, dzięki której podopieczni mogą poznać światy historii, geografii czy liczb. Kto powiedział, że ucząc się, nie da się świetnie bawić? To atrakcyjny pomysł na jednodniową wycieczkę z Warszawy i okolic. Czy słyszysz szmer na korytarzach – Wow! Naprawdę zabrała was do VR roomu!? Jak przepisać się do waszej klasy?

ASTRONOMIA

Odwiedź stację kosmiczną

Odwiedź Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS razem z astronautami NASA. Wyrusz na orbitę i zobacz z bliska, jak wygląda życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Poczuj stan nieważkości!

GEOGRAFIA

Zwiedzaj świat

Cały świat na wyciągnięcie ręki. Odwiedź Nowy Jork, Paryż, Londyn i dowolne miejsce na świecie!

BIOLOGIA

Poznaj swoje ciało

Poznaj ludzkie ciało w niespotykany dotąd sposób. Dokładny model 3D umożliwia poznanie każdej jego części oraz doświadczenie ich działania. Lekcja biologii jeszcze nigdy nie była tak ciekawa!

SZTUKA

Wyraź się sztuką

Twórz kreatywne, mieniące się kolorami obrazy – już nie na płaskiej kartce, ale w rzeczywistości wirtualnej, która Cię otacza! Możesz także budować zaawansowane modele 3D za pomocą kilku ruchów rąk!

PRACA ZESPOŁOWA

Stwórzcie zespół

Ćwicz pracę zespołową i kooperację przez angażującą  rozgrywkę. Współpraca i taktyka jest kluczem do zwycięstwa! Wybierzemy dla Ciebie najlepsze symulacje multi-player!

Zarezerwuj wizytę swojej klasy już teraz!

Zarezerwuj teraz